ABC Distribzuce
b

PŘEVZETÍ ZADLUŽENÉ FIRMY

PŘEVEZMEME VAŠI FIRMU V JAKÉMKOLI STAVU DO 24 HODIN

Včasný prodej zadlužené firmy dokáže zabránit zvyšujícímu se riziku
trestní a osobní majetkové odpovědnosti.

Nezávazná poptávka zdarma
Převzetí zadlužené firmy

Převzetí zadlužené firmy

Vaši firmu odkoupíme/převezmeme se všemi závazky a pohledávkami


  • Celý proces převzetí zadlužené firmy je legální, rychlý a hlavně diskrétní.
  • V rámci služby převzetí zadlužené firmy zajistíme kompletní právní a notářský servis, převedeme sídlo i statutární orgány.
  • Našim klientům garantujeme detailní předávací protokol, který obsahuje kompletní firemní dokumentaci.
  • Naše firma disponuje letitými zkušenostmi na poli odkupu společností, a proto Vám dokážeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu.
  • S námi však získáte mnohem víc než výhodnou cenu.
  • Dostanete příležitost znovu se bez starostí nadechnout a začít znovu, protože právní odpovědnost bude od podpisu smlouvy na nás!

Vyvarujte se nejčastějších chyb !

Nepodceňujte komunikaci s věřiteli, státními orgány, zaměstnanci a dodavateli.
Náhlé přerušení komunikace by mohlo působit podezřele a vyvolat dohady o účelu převodu společnosti.

V rámci naší spolupráce dáme dohromady seznam s kontakty na všechny klíčové osoby a firmy, se kterými IHNED po převodu začínáme komunikovat a informovat je o změnách ve firmě.

Převzetí zadlužené firmy – proces

;

Příprava

V rámci služby převodu/převzetí zadlužené firmy vás seznámíme s potenciálním jednatelem společnosti a připravíme obchodní transakci v souladu s NOZ a zákonem o obchodních korporacích č. 90/2012 Sb. Veškeré návrhy smluv od nás obdržíte vždy předem a finální dokumentaci podepíšete přímo u notáře v rámci valné hromady. Tento krok není sice právně vyžadován, ale je snazší jej udělat pro rychlejší zápis do obchodního rejstříku. Na valné hromadě je rovněž odvolán původní jednatel a ustanoven nový.

?

Zápis změn

Dalším krokem v procesu převodu/převzetí zadlužené společnosti je sjednání valné hromady u notáře. Po jejím skončení je ihned podán návrh na zápis změn do obchodního rejstříku, který obsahuje notářský zápis, kupní smlouvu s přílohami a předávací protokol na příslušný rejstříkový soud, kde je zaplacen i poplatek. Klient poté dostanete kopii návrhu se zvýrazněným datem podání a kopií notářského zápisu.V případě zájmu, můžeme zajistit online zápis do obchodního rejstříku, který je proveden nejpozději do 24 hodin od poslání..

P

Dokumentace

Po uskutečnění valné hromady je nutné dodat předávací protokol funkce jednatele (předsedy představenstva). Předávací protokol by měl obsahovat:Přehled aktuálních závazků a pohledávek společnosti ke dni provedení transakce s jejich strukturalizací, mimořádnou účetní uzávěrku, inventarizaci skladu, kompletní HIM a DHIM, výkazy zisků a ztrát … a mnoho dalších informací. Vzor podrobného předávacího protokolu Vám dáme k dispozici již během prvních jednání.

R

Cena

Cena za převod/odkoupení společnosti je velice individuální. Vždy záleží na složitosti daného případu. Pro klienty s nulovými závazky, nebo minimálními závazky však nabízíme platbu pomocí paušálu. V tom je zahrnuta změna sídla společnosti, konání valné hromady i návrh na zápis změn do obchodního rejstříku.

V rámci celého procesu od nás dostanete konzultace a kompletní analýzu zcela zdarma. Pokud Vám navíc naše řešení nebude vyhovovat, nevadí, k ničemu se u nás nezavazujete.

Převzetí zadlužené firmy


Obraťte se na nás již dnes !

Hot line

+420 704 420 177

E-mail

poptavka@abcdistribuce.cz

w

Threema

BZR7T67N
42AE2V29

O naší společnosti

Pomáháme podnikatelům legálně ukončit jejich podnikání.

V podnikání nastávají situace, kdy se podnikatel již nemůže podnikání nadále věnovat. Do této situace se může dostat z mnoha důvodu, které mohou komukoliv z nás nastat.
Společnost ABC Distribuce s.r.o. se specializuje na Český a Slovenský trh, kde pomáhá podnikatelům od jejich každodenních starostí.

Naše mise

Odkoupit, převzít nebo zlikvidovat každou společnost, která může mít, a také nemusí mít, problémy.
Od našich klientů přebíráme společnosti v jakémkoliv stavu, a to do několika hodin od prvního kontaktu.
Naším hlavním cílem je pomoc podnikatelům od jejich starostí, na které již sami nestačí.

Odborníci na slovo vzatí

Náš tým se skládá z profesionálů na poli obchodních společností. Zaměstnáváme pouze profesionální advokáty, účetní a daňové poradce.
Podstatnou část však tvoří lidé, kteří denně komunikují s úřady a společnostmi, vůči kterým mohou mít společnosti nějaké závazky.

Převzetí zadlužené firmy – články

Podívejte se do vybraných článků a zjistěte, jestli nenajdete řešení.

Likvidace prodejem firmy
Likvidace společnosti

Převzetí zadlužené firmy/společnosti ?

ABC Distribuce nabízí řešení

Služby, které nabízíme zákazníkům, vychází z dlouholeté praxe našich odborníků. Díky tomu jsme vám schopni poskytnout ryze profesionální a diskrétní přístup, který si tato událost zaslouží.

Likvidace zadlužené společnosti

Postaráme se o likvidaci vaší společností. Provedeme vás celým procesem od A do Z.

Jak se zbavit zadlužené firmy ?

Dostala se vaše společnost do problémů? Pomůžeme Vám se jich zbavit.

Krizové řízení Vaší společnosti

Dostala se vaše společnost do problémů? Pomůžeme Vám se jich zbavit.

Legálnost postupu

Důsledně respektujeme zákony. Nebudete mít problém s legálností uskutečněného prodeje společnosti. Věřitelé nebudou mít šanci zneplatnit transakci.

Komplexní servis

Poskytneme Vám plný komplex služeb od předběžných konzultací, analýzy právní a ekonomické situace, až po vypořádání transakce a převzetí společnosti kupujícím.

Rychlost a cena

Od první schůzky až po samotný převod společnosti a zápis změn do obchodního rejstříku nemusí uplynout ani 7 dnů. Tak rychle jsme pro Vás schopni vše vyřešit.

Diskrétnost služby

Ve všech fázích prodeje firmy Vám garantujeme plnou diskrétnost a nešíření informací bez Vašeho souhlasu.

Partneři.

+
*
*